LOGIN
MEDIÁLNI PARTNERI
SME
Rádio_FM
kinema.sk
festivaly.sk
jetotak.sk
.týždeň
PARTNERI FESTIVALU
Visegrad Fund
International Film Festival Bratislava
Maďarskú inštitút
Kimuak
the one minutes
the one minutes Jr.
Stranger Festival
One Minute Film & Video Festival Aarau
FILMINUTE London
VideominutoPop Firenze
pravda Vilnus
ONE MINUTE Toronto
early melons
Stanica
Anča Fest
1. slovenská filmová databáza
Institut FranÁais
La femis
La femis

Nové CD Požoň Sentimental, nové odznaky
a darčeky bez tlačenice od Bizarrepublic

Je to tu! Ako každý rok! Vianoce! Nechce sa nám chodiť do obchodných domov, tlačiť sa a stáť v dlhých radoch a určite je nás takých veľa. Preto sme pre všetkých, ktorí majú problémy tohto typu pripravili zopár drobností, ktorými sa dá urobiť radosť. Stačí sedieť za počítačom a klikať na internete.

Najväčšie údery / Greatest Hits
Nová platňa Požoň Sentimental / Prašná Bašta Social Club je výberovkou na slovo vzatou! Abba, Mission: Impossible, Muž a žena, Dallas... notoricky známe melódie, hity z televíznych seriálov a filmov Vašej mladosti. Aranžmány na vysokej profesionálnej úrovni. Prosím Vás, nič neobjednávajte bez toho, aby ste sa presvedčili, či to stojí za to, po preklikani liniek nájdete zopár ukážok kompletných skadieb, dizajn obalu a zopár informácii o hlavných aktéroch.

A okrem toho je tu aj Vianočná ponuka na tričká Bizarrepublic. Každý, kto si zakúpi 2 triká, dostane CD, ktoré mu pribalíme zdarma. Vyberte si:
1) Barflies (Short Stories), 2) Home Made Mutant (High Voltage Resistance), 3) Bezmocná Hŕstka (Platňa pre dospelé deti)

Posledným z trojice je darček od tria Home Made Mutant, ktorý máte doma za necelú minútu. čítate dobre, necelú minútu! Mutanti spolu s Rádio_FM ponúkajú na stránke rádia záznam zo živého vystúpenia v relácii Baláž and Hubinák. Kliknete, zdarma stiahnete a o malú chvíľu už počúvate!

Nové odznaky
Dostali ste sa v tejto rýchlej dobe do EUFÓRIE a pritom Vás práve pred pár dňami vyhodili z NEZISKOVEJ KORPORÁCIE? Potom sa treba odsťahovať do PRÍRODY a vrátiť sa k pravôpodnému poslaniu a obnoviť v sebe 100% NATURAL. To sú slogany na odznakoch Bizarnej republiky, ktorých zimná kolekcia obsahuje 26 nových dizajnov! Celkovo ich na stránke nájdete 100 druhov a vybrať si z nich nie je ľahké. Takže nepreháňajte to s nakupovaním a dobre sa pobavte! Doba sa zmenila! Namiesto metálov sa pripínajú na hruď ODZNAKY!

Tričká nájdete vo fashion/Boys T-Shirts a fashion/Girls-T-Shirts, nové odznaky vo fashion/Girls-T-Shirts a odznaky vo fashion/Odznaky

Prajeme Vám veselé Vianoce a šťastný Nový rok!